Kontaktujte nás: 0918 476 610

Cupcakes La Cocina

Cupcakes La Cocina

Cupcakes sú trendom tohto leta! Pre klienta sme navrhli a vyrobili krabičku na balenie štyroch druhov, ktoré kaviareň ponúka, aby ste si mohli zamaškrtiť aj doma, v práci alebo v parku.

navrh-obalu-na-cupcakes-la-cocina

Krabička na cupcakes je zhotovená z natieraného kartónu GC1 s vysokým podielom čistej buničiny. Hladený povrch kartónu je ideálny na verné reprodukovanie farieb ofsetovou tlačou.

kontsrukcia-obalu-cupcakes

konstrukcny-nakres-obalu

Súčasťou krabičky je fixácia, ktorá zabezpečí ich stabilitu v krabičke počas prepravy. Tie zhotovujeme klientom na mieru z rovnakého kartónu GC1, u ktorého je samozrejmosťou potrebný certifikát na priamy styk s potravinami.

nvrhnute-obaly-na-cupcakes-la-cocina

 

 

Mohlo by vás zaujímať:

  • Elegantné balenie makaróniekElegantné balenie makaróniek Darčekový obal na cukrovinky. Pre trenčiansku Sweet Cakes Bakery sme navrhli krabičky na makarónky z vysoko hladeného kartónu. Obal je opatrený zlatou razbou.
  • Donuty so sebouDonuty so sebou Pre bratislavskú La Donuteriu vyrábame obaly „to go“. K pôvodnej krabici na 4 kusy, pribudli neskôr aj menšie krabičky na 1 donut. Krabicu sme vyrobili z GC1 kartónu s atestom pre kontakt […]
  • Ako na prípravu obalovAko na prípravu obalov Na čo sa treba zamerať pri navrhovaní obalu? Faktorov je veľa, ale konštruktér obalov rozhodne potrebuje poznať: rozmery zabaleného produktu (dĺžka x šírka x výška), hmotnosť, […]
  • Preβburger Klezmer band prebudil aj bardejovskú synagóguPreβburger Klezmer band prebudil aj bardejovskú synagógu Bratislavské hudobné zoskupenie Preβburger Klezmer Band 6. Augusta 2011 rozozvučal areál židovského suburbia v Bardejove. So svojím projektom „Prebúdzame synagógy“ putuje táto kapela z […]
Rastislav Dvorčák

Rastislav Dvorčák

V rodinnej firme Tlačiareň Bardejov pracujem od roku 2001. Je to svet ofsetovej tlače a výroby obalov. Vonia po papieri a tlačiarenskej farbe. A nie je to len čierna. Rád mam okrem Pantone farieb aj celý farebný gamut CMYK. Voľný čas trávim s rodinou a čítaním kníh (kvalitne vytlačených).

More Posts - Website - Twitter - Facebook - Pinterest - Google Plus

V prípade záujmu o cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať teraz.