Kontaktujte nás: 0918 476 610

Balenie na prírodné mydlá s pekným dizajnom

Balenie na prírodné mydlá s pekným dizajnom

SAVON je slovenská rodinná značka mydiel a prírodnej kozmetiky. V Tlačiarni Bardejov sme pre nich vyrobili obaly na sériu tuhých šampónov rôznych druhov.

Drobné krabičky na 25 g produkty sú vyrobené z bieleho hladeného kartónu, s plnofarebnou potlačou.

krabicka-na-mydlo-savon

Obal dodávame v rozloženom stave – klient ho skladá sám, nie je potrebné dodatočné lepenie. Jemný, kvetinový dizajn dobre mieri na zvolenú cieľovú skupinu – prevažne ženské zákazníčky.

Mohlo by vás zaujímať:

  • Obal na prírodnú kozmetiku Indian Natural Hair CareObal na prírodnú kozmetiku Indian Natural Hair Care Obal na orientálnu prírodnú kozmetiku pre značku Indian Natural Hair Care sme vyrobili ako praktickú dizajnovú krabičku bez nutnosti lepenia spojov.
  • Dizajnový obal na kozmetiku EneaDizajnový obal na kozmetiku Enea Vytvorili sme dizajnový obal na balenie prírodnej kozmetiky Enea. Krabička na mydlo je riešená ako tvarový výsek s okienkom a potlačou obalu v jemných farbách.
  • 100 % eko – od produktu až po jeho obal100 % eko – od produktu až po jeho obal Krabičky z našej produkcie používa na balenie svojich produktov značka Musk. Eko craft kartón sa skvele hodí k prírodným alebo remeselným produktom a ladí tak s filozofiou značky.
  • Obal na konopné mydlo CannatureObal na konopné mydlo Cannature Po spolupráci na obaloch Konopného čaju sme pre firmu Cannature vyrábali aj krabičky na mydlo. Krabička je vyrobená z recyklovatelého eko craft kartónu.
Rastislav Dvorčák

Rastislav Dvorčák

V rodinnej firme Tlačiareň Bardejov pracujem od roku 2001. Je to svet ofsetovej tlače a výroby obalov. Vonia po papieri a tlačiarenskej farbe. A nie je to len čierna. Rád mam okrem Pantone farieb aj celý farebný gamut CMYK. Voľný čas trávim s rodinou a čítaním kníh (kvalitne vytlačených).

More Posts - Website - Twitter - Facebook - Pinterest - Google Plus

V prípade záujmu o cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať teraz.