100 % eko – od produktu až po jeho obal

100 % eko – od produktu až po jeho obal

Máme radosť z toho, že slovenský trh sa postupne rozrastá aj o výrobcov prírodnej kozmetiky. Krabičky z našej produkcie používa na balenie svojich produktov značka Musk, ktorá vznikla v Prievidzi v remeselnej dielni Lucie Kaplánovej. Vyrába mydlá, tuhé šampóny alebo oleje na telo.

krabicka-prirodna-kozmetika-musk

Eko craft kartón v spojení s prírodným produktom

Šampóny, alebo mydlá balí do rovnakého typu krabičky – je vyrobený z eko craft kartónu, ktorý sa skvele hodí k prírodným alebo remeselným produktom a ladí tak s filozofiou značky.

krabicka-mydlo-eko-craft-karton

Darčekové balenie s dôrazom na ekológiu

Darčeková krabička pre 4 kusy mydla sa skladá z 2 dielov – samotnej krabičky a rukávu, do ktorého sa zasúva. Produkty sú uložené na drevenej slame – je to praktické a zároveň dobre vyzerajúce riešenie.

darcekovy-obal-kozmetika-musk
Jednoduchý model krabičky majiteľka značky doplnila ešte čiernou potlačou loga. Materiál je však dobre potlačiteľný viacerými farbami a jeho pridanou hodnotou je, že je recyklovaný – vyrobený z už použitého kartónu.

5/5 - (2 votes)

Mohlo by vás zaujímať:

  • Obal na konopné mydlo CannatureObal na konopné mydlo Cannature Po spolupráci na obaloch Konopného čaju sme pre firmu Cannature vyrábali aj krabičky na mydlo. Krabička je vyrobená z recyklovatelého eko craft kartónu.
  • Dizajnový obal na kozmetiku EneaDizajnový obal na kozmetiku Enea Vytvorili sme dizajnový obal na balenie prírodnej kozmetiky Enea. Krabička na mydlo je riešená ako tvarový výsek s okienkom a potlačou obalu v jemných farbách.
  • Obal na prírodnú kozmetiku Indian Natural Hair CareObal na prírodnú kozmetiku Indian Natural Hair Care Obal na orientálnu prírodnú kozmetiku pre značku Indian Natural Hair Care sme vyrobili ako praktickú dizajnovú krabičku bez nutnosti lepenia spojov.
  • Balenie na prírodné mydlá s pekným dizajnomBalenie na prírodné mydlá s pekným dizajnom V Tlačiarni Bardejov sme pre firmu SAVON vyrobili obaly na sériu tuhých šampónov rôznych druhov. Drobné krabičky na 25 g produkty sú vyrobené z bieleho hladeného kartónu, s plnofarebnou […]

Rastislav Dvorčák

V rodinnej firme Tlačiareň Bardejov pracujem od roku 2001. Je to svet ofsetovej tlače a výroby obalov. Vonia po papieri a tlačiarenskej farbe. A nie je to len čierna. Rád mam okrem Pantone farieb aj celý farebný gamut CMYK. Voľný čas trávim s rodinou a čítaním kníh (kvalitne vytlačených).

More Posts - Website - Twitter - Facebook - Pinterest - Google Plus

V prípade záujmu o cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať teraz.