Pizza krabice

Pizza krabice slúžia na prepravu čerstvej pizze od výrobcu priamo k spotrebiteľovi. Tlačiarne Bardejov, s. r. o. ponúkajú výrobu pizza krabíc v typizovaných rozmeroch aj podľa individuálnych požiadaviek.

  • vyrábame pizza boxy z 3 vrstvovej vlnitej lepenky
  • vlna typ E v prevedení bielo-biela, bielo-hneda a hnedo-hnedá
  • pizza boxy bez potlače štandardne dostupné zo skladových zásob
  • pizza boxy s potlačou individuálnej grafiky jednej až štyroch farieb

Krabice na pizzu z našej výroby sa vyznačujú viacerými výhodami, a to najmä kvalitou materiálu, hygienicky vyhovujúcimi vlastnosťami, možnosťou potlače podľa vlastného uváženia a v neposlednom rade výhodnou cenou.

Objednávka pizza boxov k okamžitému odberu

Kompletná ponuka štandartných rozmerov pizza krabíc je dostupná len v našom eshope. Rýchla objednávka a dodanie kdekoľvek v SR.

Objednať gastro krabice

Balenie obsahuje voliteľné množstvo 50 a 100 kusov. Krabice máme skladom a expedujeme po celom území SR.

pizza-krabice-rozmery

Kvalita Krabíc na Pizzu

Krabice na pizzu slúžia na prepravu horúcej pizze od výrobcu k spotrebiteľovi, a preto si vyžadujú špeciálny výber materiálu. My používame kvalitnú a dostatočne pevnú 3-vrstvovú vlnitú lepenku s vlnou typu E, ktorá zodpovedá štandardu na výrobu pizza krabíc v Európskej únii.

Pizza krabice tak získavajú jedinečné izolačné vlastnosti, vďaka ktorým majú schopnosť dlhodobo udržať teplotu pizze a zároveň krátkodobo odolávať vonkajším vplyvom ako dážď alebo sneh. Krabice dodávame v bielo-bielom, bielo-hnedom a hnedohnedom vyhotovení.

Hygienicky vyhovujúce

Vďaka starostlivo vybranému výrobnému materiálu naše pizza boxy spĺňajú kritériá pre obaly určené na manipuláciu s potravinami. Krabice sú vybavené vetracími otvormi na odstránenie vlhkosti a dostatočne pevný materiál chráni pizzu pred poškodením a znečistením.

Odberateľovi sa pizza boxy dodávajú rozložené a dôkladne zabalené v 100 kusových balíkoch ( zložené / expedované na paletách).

Potlač Krabíc

Pizza boxy sú ideálnou reklamnou plochou, ktorá sa nevtieravo dostane priamo k spotrebiteľovi. Naša spoločnosť preto okrem bežných pizza krabíc bez potlače (štandardne dostupných skladom) ponúka aj možnosť potlačiť krabicu logom, vlastným grafickým dizajnom alebo marketingovými informáciami podľa vlastného uváženia v jednej až štyroch farbách.

Náš Tip: K obalom vám vyrobíme klasické informačné  letáky, ale aj nadrobno poskladané príbalové letáky vhodné aj do tých najmenších farmaceutických alebo kozmetických krabičiek. Zabezpečíme tlač povinnej informácie v zákonom stanovenom formáte.

Pizza krabica bude profesionálne prezentovať nielen výrobok, ale aj samotného výrobcu.

Objednať gastro krabice

Nízka cena pizza krabíc

Vďaka použitému materiálu sú pizza krabice dokonalou kombináciou ceny a kvality. V prípade záujmu vám obratom spracujeme cenovú kalkuláciu. Pre stálych zákazníkov ako bonus ponúkame bezplatné skladovanie.