Kontaktujte nás: 0918 476 610

Papierové tašky

Luxusné papierové tašky

V ponuke produktov našej spoločnosti nechýbajú ani papierové tašky pre rôzne príležitosti. Vyrábame kvalitné jednofarebné aj plnofarebné tašky so zosilnenými okrajmi i dnom a s textilnými držadlami. Obľúbené sú najmä u výrobcov oblečenia, kozmetiky, parfumov, rôznych doplnkov, ale aj vín.

Mám záujem o výrobu obalov

Nákupné a reklamné tašky:

Naši klienti vedia, že reprezentatívne balenie je polovica úspechu, a preto sa radi spoľahnú na papierové tašky z našej dielne. Vkusná papierová taška pôsobí elegantnejšie ako „igelitka“ a navyše chráni životné prostredie, na ktoré sa dnes pri každom poctivom podnikaní berie ohľad. Nezabúdajú pritom ani na značný reklamný priestor, ktorý im taška poskytuje.

Esteticky príťažlivý podklad je možné doplniť o logo či názov firmy. Vďaka precíznej výrobe majú tašky z papiera so spevnenými okrajmi a dnom aj pomerne dlhú životnosť, a tak výrobcu propagujú pri každom ďalšom použití.

rozmery papierovýh tašiek
rozmery papierových tašiek

Propagačné tašky

Papierové tašky sa vám môžu zísť aj v prípade, že ste organizátorom veľkého kongresu, menšieho podnikového podujatia či firemnej akcie, konferencie s mnohými pozvanými hosťami, alebo chcete takto jednoduchým spôsobom prezentovať svoju firmu. Pri každej takejto príležitosti sa očakáva, že zúčastneným venujete prospekty, letáky, brožúry a rôzne pozornosti. Ideálnym riešením je vložiť všetky propagačné predmety do ekologickej papierovej tašky – na jednej strane sa postaráte o pohodlie zúčastnených, na druhej môžete tašku využiť ako reklamný priestor a šíriť ďalej názov podujatia, logo, mená organizátorov i hlavnú myšlienku.

Prezentačné papierové tašky

  • majú zosilnené dno aj okraje
  • držadlá bavlnené i polypropylénové s možnosťou širokého výberu farieb
  • môžu byť jednofarebné aj plnofarebné s najrôznejšou povrchovou úpravou podľa vlastného grafického návrhu (matné lamino, lesklé lamino, parciálny UV lak)
  • povrchová úprava: lesklé alebo matné široký výber rozmerov a možnosť zhotovenia rozmeru na mieru
  • sú ekologické a cenovo výhodné.

Farebná paleta textilných držadiel

farby-drzadla-papierove-tasky

Kontaktujte nás a my vám obratom vypracujeme cenovú kalkuláciu a vyhotovíme papierové tašky podľa vašich predstáv.

V prípade záujmu o cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať teraz.