Kontaktujte nás: 0918 476 610

Papierové krabičky na medový produkt

Papierové krabičky na medový produkt

Bratislavský Honeyshop má vo svojom portfóliu okrem potravinových produktov aj kozmetiku – medové balzamy na pery.

V rodinnom včelárstve Honeyshop vyrábajú kvalitné produkty z medu

Obaly na kozmetiku vyrábame veľmi radi, už v minulosti sme skonštruovali viacero premyslených obalov pre kozmetické výrobky s dôrazom na ekológiu, dizajn a marketing. Papierový obal na medový balzam Obal na medový balzam pre značku Honeyshop je ďalším zaujímavým a originálnym obalom v tejto kategórii.

Papierový obal na kozmetiku 

Návrh obalu v tlaciarni bardejov

Samotný balzam je balený v dóze, ktorá je vložená do papierovej krabičky, tú sme konštrukčne navrhli a tlačili u nás v Tlačiarni Bardejov.

Krabičky pre Honeyshop dodávame v plochom stave

Krabička z jedného výseku ja zlepovaná na jednom mieste a dodáva sa klientovi v plochom stave – klient ju ďalej skladá a vkladá do nej svoj produkt.

Rozložené krabičky dodávame v plochom stave

Matné lamino zvyšuje bezpečnostné funkcie obalu

Viacfarebná potlač je potiahnutá matným laminom, ktoré obal nielen chráni, ale robí ho aj zaujímavým.

Mám záujem o výrobu obalov

Inšpirujte sa štýlovými krabičkami, ktoré sme vyrábali pre našich klientov. 

Mohlo by vás zaujímať:

  • Povrchová úprava krabičiek z hladkej lepenkyPovrchová úprava krabičiek z hladkej lepenky Existuje celý rad metód dosahovania vysokokvalitného vzhľadu obalov. Vhodne zvolená povrchová úprava vdýchne život a eleganciu aj tej najobyčajnejšej krabičke. Lakovanie Ofsetový lak […]
  • Obal na prírodné produktyObal na prírodné produkty Pre balenie konopného čaju sme zvolili naturálne pôsobiaci obal – hnedú eko kraft lepenku s čiernou potlačou, bez použitia syntetického laminovania.
  • Obal na prírodnú kozmetiku Indian Natural Hair CareObal na prírodnú kozmetiku Indian Natural Hair Care Obal na orientálnu prírodnú kozmetiku pre značku Indian Natural Hair Care sme vyrobili ako praktickú dizajnovú krabičku bez nutnosti lepenia spojov.
  • Dizajnový obal na kozmetiku EneaDizajnový obal na kozmetiku Enea Vytvorili sme dizajnový obal na balenie prírodnej kozmetiky Enea. Krabička na mydlo je riešená ako tvarový výsek s okienkom a potlačou obalu v jemných farbách.
Rastislav Dvorčák

Rastislav Dvorčák

V rodinnej firme Tlačiareň Bardejov pracujem od roku 2001. Je to svet ofsetovej tlače a výroby obalov. Vonia po papieri a tlačiarenskej farbe. A nie je to len čierna. Rád mam okrem Pantone farieb aj celý farebný gamut CMYK. Voľný čas trávim s rodinou a čítaním kníh (kvalitne vytlačených).

More Posts - Website - Twitter - Facebook - Pinterest - Google Plus

V prípade záujmu o cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať teraz.