Papierové krabičky na medový produkt

Papierové krabičky na medový produkt

Bratislavský Honeyshop má vo svojom portfóliu okrem potravinových produktov aj kozmetiku – medové balzamy na pery.

V rodinnom včelárstve Honeyshop vyrábajú kvalitné produkty z medu

Obaly na kozmetiku vyrábame veľmi radi, už v minulosti sme skonštruovali viacero premyslených obalov pre kozmetické výrobky s dôrazom na ekológiu, dizajn a marketing. Papierový obal na medový balzam Obal na medový balzam pre značku Honeyshop je ďalším zaujímavým a originálnym obalom v tejto kategórii.

Papierový obal na kozmetiku 

Návrh obalu v tlaciarni bardejov

Samotný balzam je balený v dóze, ktorá je vložená do papierovej krabičky, tú sme konštrukčne navrhli a tlačili u nás v Tlačiarni Bardejov.

Krabičky pre Honeyshop dodávame v plochom stave

Krabička z jedného výseku ja zlepovaná na jednom mieste a dodáva sa klientovi v plochom stave – klient ju ďalej skladá a vkladá do nej svoj produkt.

Rozložené krabičky dodávame v plochom stave

Matné lamino zvyšuje bezpečnostné funkcie obalu

Viacfarebná potlač je potiahnutá matným laminom, ktoré obal nielen chráni, ale robí ho aj zaujímavým.

Mám záujem o výrobu obalov

Inšpirujte sa štýlovými krabičkami, ktoré sme vyrábali pre našich klientov. 

5/5 - (3 votes)

Mohlo by vás zaujímať:

  • Ekologické obaly pre 2SIS cosmeticsEkologické obaly pre 2SIS cosmetics 2sis vsadili na kompostovateľné obaly z papiera Crush. Z našej produkcie je séria obalov na 3 produkty – tuhý šampón, mydlá a balzamy na pery.
  • Obal na konopné mydlo CannatureObal na konopné mydlo Cannature Po spolupráci na obaloch Konopného čaju sme pre firmu Cannature vyrábali aj krabičky na mydlo. Krabička je vyrobená z recyklovatelého eko craft kartónu.
  • Obal na prírodnú kozmetiku Indian Natural Hair CareObal na prírodnú kozmetiku Indian Natural Hair Care Obal na orientálnu prírodnú kozmetiku pre značku Indian Natural Hair Care sme vyrobili ako praktickú dizajnovú krabičku bez nutnosti lepenia spojov.
  • Dizajnový obal na kozmetiku EneaDizajnový obal na kozmetiku Enea Vytvorili sme dizajnový obal na balenie prírodnej kozmetiky Enea. Krabička na mydlo je riešená ako tvarový výsek s okienkom a potlačou obalu v jemných farbách.

Rastislav Dvorčák

V rodinnej firme Tlačiareň Bardejov pracujem od roku 2001. Je to svet ofsetovej tlače a výroby obalov. Vonia po papieri a tlačiarenskej farbe. A nie je to len čierna. Rád mam okrem Pantone farieb aj celý farebný gamut CMYK. Voľný čas trávim s rodinou a čítaním kníh (kvalitne vytlačených).

More Posts - Website - Twitter - Facebook - Pinterest - Google Plus

V prípade záujmu o cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať teraz.