Kontaktujte nás: 0918 476 610

Display Matcha Honey

Display Matcha Honey

Krabička s plnofarebnou ofsetovou potlačou bola realizovaná na prémiový kartón z primárnych vlákien (hladká lepenka GC1).

Ako povrchovú úpravu sme zvolili lesklé lamino, ktoré okrem atraktívneho lesklu dodáva krabičke aj vyššiu pevnosť. Konštrukčné prevedenie krabičky je doplnené o samosvorné dno a čast display.

krabicka-display

Samosvorné dno umožňujé krabičku zložiť bez akéhokoľvek lepenia – len do seba zapadnú jednotlivé časti. Display vznikne preklopením hornej časti krabičky. Tvorí ho čast veka, ktoré je opatrené mikroperforáciou pre jeho ľahké oddelenie čím grafika s produktom ešte viac vynikne.

Mohlo by vás zaujímať:

  • Papierová gastro tácka pre Street FoodPapierová gastro tácka pre Street Food Praktické krabičky pre Street Food segment. Navrhli sme gastro obal pre značku Robin Street Food a ukážeme aj iné využitie papierových táciek pre Street Food.
  • Prírodná domáca lekárnička v praktickom obalePrírodná domáca lekárnička v praktickom obale Pre Slow-natur sme vyrobili krabičku z jedného kusa kartónu, ktorá sa do finálnej podoby skladá bez dodatočného lepenia.
  • Krabička na koláčik to goKrabička na koláčik to go V originálnej francúzskej cukrárni La Pattisserka vám ponúknu kus koláčika v praktickom obale. Krabička na koláčik to go je vyrobená z eko kartónu.
  • Balili sme sušienky od NesladímBalili sme sušienky od Nesladím Pre občianske združenie Nesladím, sme vyrobili príťažlivý obal na veľmi chutné „sugar free“ sušienky. Celý postup konštrukcie obalu nájdete v našej novej prípadovej štúdie.
Rastislav Dvorčák

Rastislav Dvorčák

V rodinnej firme Tlačiareň Bardejov pracujem od roku 2001. Je to svet ofsetovej tlače a výroby obalov. Vonia po papieri a tlačiarenskej farbe. A nie je to len čierna. Rád mam okrem Pantone farieb aj celý farebný gamut CMYK. Voľný čas trávim s rodinou a čítaním kníh (kvalitne vytlačených).

More Posts - Website - Twitter - Facebook - Pinterest - Google Plus

V prípade záujmu o cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať teraz.