Kontaktujte nás: 0918 476 610

Balíček vianočných perníkov

Balíček vianočných perníkov

V roku 1904 založil majster medovnikár a voskár Jozef Ertl v Prievidzi tradíciu Ertlovských perníkov, v ktorej pokračuje už štvrtá generácia.

prebal-balicek
Plnofarebná ofsetová tlač s ochranným lakom na kriedovom kartóne.

Pre vianočnú edíciu sme vyrobili prebal na balíček. Ide o jednoduchý obal zhotovený pomocou rýlovania (bigovania).

obal-bigovanie

Plnofarbnú ofsetovú tlač s ochranným lakom sme realizovali na natieraný kriedový grafický kartón o plošnej hmotnosti 300g.

Mohlo by vás zaujímať:

  • Falcovačka Stahlfolder Ti 52 ProlineFalcovačka Stahlfolder Ti 52 Proline Koncom leta sme rozšírili náš strojový park o falcovačku Stahlfolder Ti 52 Proline, ktorá zabezpečuje profesionálne skladanie v celosvetovo najčastejšom tlačiarenskom formáte 50 x 70. Ide […]
  • Darčekový obal na drevené motýliky WoodflyDarčekový obal na drevené motýliky Woodfly Pre Woodfly sme zabalili drevené motýliky a okuliare. Dvojdielny obal z prírodnej eko kraft lepenky s čiernou potlačou dáva baleniu prémiový vzhľad.
  • Obal na prírodnú kozmetiku Indian Natural Hair CareObal na prírodnú kozmetiku Indian Natural Hair Care Obal na orientálnu prírodnú kozmetiku pre značku Indian Natural Hair Care sme vyrobili ako praktickú dizajnovú krabičku bez nutnosti lepenia spojov.
  • Dizajnový obal na kozmetiku EneaDizajnový obal na kozmetiku Enea Vytvorili sme dizajnový obal na balenie prírodnej kozmetiky Enea. Krabička na mydlo je riešená ako tvarový výsek s okienkom a potlačou obalu v jemných farbách.
Rastislav Dvorčák

Rastislav Dvorčák

V rodinnej firme Tlačiareň Bardejov pracujem od roku 2001. Je to svet ofsetovej tlače a výroby obalov. Vonia po papieri a tlačiarenskej farbe. A nie je to len čierna. Rád mam okrem Pantone farieb aj celý farebný gamut CMYK. Voľný čas trávim s rodinou a čítaním kníh (kvalitne vytlačených).

Ďalšie články - Web - Twitter - Facebook - Pinterest - Google Plus

V prípade záujmu o cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať teraz.