Včelia farma MEDAR ponúka kvalitu

Včelia farma MEDAR ponúka kvalitu

Náš dlhoročný klient, pre ktorého vyrábame vysekávané obalyinformačné materiály, včelia farma MEDAR získala prestížne ocenenie SK GOLD za svoj výrobok Lipová medovica. MEDAR je rodinná včelia farma a včelám a výrobkom z medu sa venuje už štyri generácie.

SK GOLD za Lipovú medovicu

Včelia farma MEDAR si začiatkom tohto roka prebrala hodnotné ocenenie na veľtrhu Danubius Gastro za medovicový včelí med Lipová medovica.

Značka kvality SK má na veľtrhu Danubius Gastro nezastupiteľné miesto a aktuálne ponúka až 1221 výrobkov. Veľtrh zastrešuje Ministerstvo pôdohospodárstva a rozvoja vidieka a jeho prioritou je podpora slovenských produktov. Značka kvality SK patrí teda medzi jeho základné témy.

znacka-kvality-medar

Včelia farma MEDAR je držiteľom Značky kvality za viacero svojich výrobkov.

Medovicový med – zázrak prírody

Medovicový med patrí medzi najzdravšie typy medov a vzácnym ho robí nedostupnosť a závislosť od prírodných podmienok a počasia. Od ostatných medov ho líši nadmerný obsah minerálov a vitamínov.

Vyznačuje sa krásnou plnou červenohnedou farbou, tmavohnedou a niekedy až čiernou farbou. Je to ideálny med pre astmatikov a alergikov, pretože obsahuje minimálne množstvo peľu alebo aj žiadny peľ.

Pre včeliu farmu Medar vyrábame vysekávané obaly a informačné materiály.

Včelia farma MEDAR teda neťahá len medové motúzy popod nos, ale ponúka skutočnú medovú kvalitu.

Medová kozmetika 

Okrem jedlých výrobkov z medu sa včelia farma venuje aj výrobe prírodných výrobkov na báze jedľovej medovice, ktorá patrí medzi najlepšie medy sveta a získala mnoho ocenení.medar-vcelarstvo-obaly

Zakladajú si na ručnej výrobe, ktorá je šetrná k životnému prostrediu aj ľudskej pokožke. Medzi výrobky patria mydlá, šampóny, sprchové gély, tinktúry, balzamy na pery či masky na vlasy a iné.