Kontaktujte nás: 0918 476 610

Súťaž o permanentku na Urban Market a koncert Billy Barman v KC Dunaj

Súťaž o permanentku na Urban Market a koncert Billy Barman v KC Dunaj

Aj keď to tak vonku veľmi nevyzerá, blíži sa zima a s ňou aj ďalší ročník obľúbeného trhu z dielne neziskovky ČO – čerstvé ovocie. Presne tak, schyľuje sa na ďalší zimný Urban Market a hoci hlavnou témou marketu je BIELA, netreba sa obávať monotónnosti. Tak ako po iné roky, aj teraz to bude na bratislavskej Starej tržnici hýriť farbami a zvukmi.
urbanmarket-sutaz
Znova sa chystá podujatie, na ktorom si budete môcť vybrať vianočné a iné dary z mnohých stánkov ponúkajúcich súčasnú profesionálnu aj amatérsku módu, dôvtipný dizajn, nevšedné okrasy pre estétky a estétov do vlasov i na šaty či výrobky šikovných rúk. Budete si môcť len tak listovať v starých či nových knihách (a potom si ich za drobný peniaz odniesť v taške a v pohodlí domova si z nich úplne normálne čítať) alebo si kúpiť pekný notes a hneď doňho zapísať aj čosi zaujímavé, čo sa dozviete na sprievodných prednáškach, workshopoch či diskusiách.

Do nálady vám pritom bude vyhrávať kapela Billy Barman a mnohí iní interpreti slovenského hudobného neba. A ak vás chytí hlad, stačí len vybehnúť na poschodie plné lahodných jedál, kde si naozaj príde na svoje nielen milovník raw food, ale aj tradičný slovenský brav žrút.

Odpovedz na jednoduchú otázku a môžeš vyhrať permanentku na zimný Urban Market v Starej tržnici a koncert Billy Barman v KC Dunaj

Spoločnosť Tlačiareň Bardejov, s. r. o. je partnerom tohto fantastického podujatia a pre všetkých si pripravila súťaž, ktorej výherca získa permanentku na celý nadchádzajúci Urban Market, ktorý sa uskutoční cez víkend 13. – 14. decembra (a taktiež na piatkové sprievodné podujatie v KC Dunaj).

Záujemca o permanentku musí odpovedať na otázku: Koľký ročník Urban Marketu bude prebiehať tento rok?

Svoje odpovede nám spolu s Vašim emailom odošlite cez tento formulár. Úspešného výhercu vyžrebujeme a zverejníme na našom blogu a Facebooku.

Odpoveď na otázku:

* povinné


Vaša e-mailová adresa nebude poskytnutá tretím osobám a bude využívaná na účel súťaže a výhradne na zasielanie noviniek blogu Tlačiarne Bardejov.
Súčasťou každého nami doručeného newsletteru bude i aktívny link s možnosťou okamžitého odhlásenia sa z odberu noviniek formou kliknutia na odhlasovací link.

Mohlo by vás zaujímať:

  • Výherca súťaže o permanentku na Urban Market a koncert Billy BarmanVýherca súťaže o permanentku na Urban Market a koncert Billy Barman Zimná edícia Urban Marketu sa pomaly blíži Spoločnosť Tlačiareň Bardejov, s. r. o. je partnerom tohto fantastického podujatia a pre všetkých si pripravila súťaž, ktorej výherca získa […]
  • Urban Market 2015 (Spring Edition)Urban Market 2015 (Spring Edition) V dňoch 29.5.2015 až 31.5.2015 sa v Bratislave uskutočni podujatie Urban Market 2015 (Spring Edition) Predajná výstava dobrej módy, dizajnu a kreatívnej tvorby nielen zo Slovenska […]
  • Adrenalín Film FestivalAdrenalín Film Festival Adrenalín Film Festival (AFF) je novým festivalom na Slovensku, ktorého cieľom je každoročne prinášať na Slovensko to najkvalitnejšie zo svetovej produkcie v oblasti adrenalínových […]
  • Urban Market 2015 (Winter Edition)Urban Market 2015 (Winter Edition) Urban Market je najvýraznejším podujatím na Slovensku zameraným na prezentáciu súčasnej módy, kreatívnej – amatérskej ale aj profesionálnej – tvorby, dizajnu, streetartu a mladého […]
Rastislav Dvorčák

Rastislav Dvorčák

V rodinnej firme Tlačiareň Bardejov pracujem od roku 2001. Je to svet ofsetovej tlače a výroby obalov. Vonia po papieri a tlačiarenskej farbe. A nie je to len čierna. Rád mam okrem Pantone farieb aj celý farebný gamut CMYK. Voľný čas trávim s rodinou a čítaním kníh (kvalitne vytlačených).

More Posts - Website - Twitter - Facebook - Pinterest - Google Plus

V prípade záujmu o cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať teraz.