SH Recycling – charizmatický papier

SH Recycling – charizmatický papier

Ponuku našej tlačiarne sme obohatili o kreatívny papier ekologického charakteru z distribúcie Europapier Slovensko. Ide o papier s názvom SH Recycling, víťaza súťaže HAPTIK AWARD 2012 na veľtrhu Drupa v Düsseldorfe. SH Recycling  je nadštandardný, 100% recyklovaný papier bez povrchových náterov.

Papier príjemný na dotyk

SH Recycling je víťazom súťaže HAPTIK AWARD, ktorú vyhlasuje časopis Paperazzo venovaný inováciám z oblasti medzipodnikového predaja. Súťaž sa zameriava na produkty, ktoré neponúkajú len vizuálny, ale aj  hmatový zážitok. Výrobky príjemné na dotyk majú potenciál stimulovať vnímanie spotrebiteľa a tým predávať.

Víťazstvo v kategórii obalov zabezpečil papieru SH Recycling tiež retro vzhľad, ktorý pripomína starodávne baliace papiere z minulého storočia. Vďaka svojmu charakteristickému odtieňu a drsnému povrchu sa zaradil medzi majstrov medzi recyklovanými papiermi.

SH-Recycling-Papier, kreatívny papier s príbehom.
SH-Recycling – kreatívny papier s príbehom.

Kreatívny papier s príbehom

Papier SH Recycling je štandardne k dispozícii v dvoch odtieňoch, a to v sivo-sivej a hnedo-sivej. Svojím charakteristickým sfarbením už na prvý pohľad prezrádza, že ide o ekologický, recyklovaný papier. SH Recycling pôsobí pevne a kvalitne a presne taký je.

Povrchový motív s hrubým zrnom a tlmené farebné odtiene odkazujú na kvalitné domáce výrobky späté s prírodou a dodávajú produktom charizmu, priam príbeh. Farebné odtiene ešte väčšmi presvetlí a rozžiari nepriehľadná biela zo spodnej strany papiera.

Technické parametre a použitie papiera SH Recycling

  • SH Recycling ponúkame v plošných hmotnostiach 100, 140, 160 a 350 g/m²,
  • papier je vhodný pre ofsetovú tlač, digitálnu laserovú tlač a sieťotlač,
  • je možné ho dodatočne spracovať razbou, výsekom, dierovaním, ryhovaním, laminovaním a UV lakom,
  • SH Recycling je vhodný na všetky typy korešpondencie (pozvánky, pohľadnice, pozdravy), letáky, brožúry, katalógy, environmentálne správy, štítky, vizitky,
  • je ideálnym riešením pre ekologické balenia (najmä kávy, čokolády, čaje, mydlá a pod.),
  • papier je certifikovaný pre styk s potravinami a vlastní certifikát FSC 100%, oživí vaše jedálne a nápojové lístky,
  • je k dispozícii aj v podobe obálok.
sh-recycling-papier
SH Recycling je nadštandardný, 100% recyklovaný papier bez povrchových náterov.

SH Recycling zaujal doposiaľ ekologické spoločnosti, reklamné agentúry, výrobcov obalov a tlačiarov, ale okúzlil predovšetkým konečných zákazníkov.

SH Recycling dokazuje, že aj papier šetrný k životnému prostrediu a recyklovaný papier môže byť veľmi vhodným a kreatívnym riešením  pre tlač.

V prípade záujmu o výrobky s využitím papiera SH Recycling nás neváhajte kontaktovať.

Výroba obalov