Kontaktujte nás: 0918 476 610

SH Recycling – charizmatický papier

SH Recycling – charizmatický papier

Ponuku našej tlačiarne sme obohatili o kreatívny papier ekologického charakteru z distribúcie Europapier Slovensko. Ide o papier s názvom SH Recycling, víťaza súťaže HAPTIK AWARD 2012 na veľtrhu Drupa v Düsseldorfe. SH Recycling  je nadštandardný, 100% recyklovaný papier bez povrchových náterov.

Papier príjemný na dotyk

SH Recycling je víťazom súťaže HAPTIK AWARD, ktorú vyhlasuje časopis Paperazzo venovaný inováciám z oblasti medzipodnikového predaja. Súťaž sa zameriava na produkty, ktoré neponúkajú len vizuálny, ale aj  hmatový zážitok. Výrobky príjemné na dotyk majú potenciál stimulovať vnímanie spotrebiteľa a tým predávať.

Víťazstvo v kategórii obalov zabezpečil papieru SH Recycling tiež retro vzhľad, ktorý pripomína starodávne baliace papiere z minulého storočia. Vďaka svojmu charakteristickému odtieňu a drsnému povrchu sa zaradil medzi majstrov medzi recyklovanými papiermi.

SH-Recycling-Papier, kreatívny papier s príbehom.
SH-Recycling – kreatívny papier s príbehom.

Kreatívny papier s príbehom

Papier SH Recycling je štandardne k dispozícii v dvoch odtieňoch, a to v sivo-sivej a hnedo-sivej. Svojím charakteristickým sfarbením už na prvý pohľad prezrádza, že ide o ekologický, recyklovaný papier. SH Recycling pôsobí pevne a kvalitne a presne taký je.

Povrchový motív s hrubým zrnom a tlmené farebné odtiene odkazujú na kvalitné domáce výrobky späté s prírodou a dodávajú produktom charizmu, priam príbeh. Farebné odtiene ešte väčšmi presvetlí a rozžiari nepriehľadná biela zo spodnej strany papiera.

Technické parametre a použitie papiera SH Recycling

 • SH Recycling ponúkame v plošných hmotnostiach 100, 140, 160 a 350 g/m²,
 • papier je vhodný pre ofsetovú tlač, digitálnu laserovú tlač a sieťotlač,
 • je možné ho dodatočne spracovať razbou, výsekom, dierovaním, ryhovaním, laminovaním a UV lakom,
 • SH Recycling je vhodný na všetky typy korešpondencie (pozvánky, pohľadnice, pozdravy), letáky, brožúry, katalógy, environmentálne správy, štítky, vizitky,
 • je ideálnym riešením pre ekologické balenia (najmä kávy, čokolády, čaje, mydlá a pod.),
 • papier je certifikovaný pre styk s potravinami a vlastní certifikát FSC 100%, oživí vaše jedálne a nápojové lístky,
 • je k dispozícii aj v podobe obálok.
sh-recycling-papier
SH Recycling je nadštandardný, 100% recyklovaný papier bez povrchových náterov.

SH Recycling zaujal doposiaľ ekologické spoločnosti, reklamné agentúry, výrobcov obalov a tlačiarov, ale okúzlil predovšetkým konečných zákazníkov.

SH Recycling dokazuje, že aj papier šetrný k životnému prostrediu a recyklovaný papier môže byť veľmi vhodným a kreatívnym riešením  pre tlač.

V prípade záujmu o výrobky s využitím papiera SH Recycling nás neváhajte kontaktovať.

Mám záujem o výrobu obalov

Mohlo by vás zaujímať:

 • CRUSH – papierová novinka pre fajnšmekerovCRUSH – papierová novinka pre fajnšmekerov Na slovenský trh zavítala horúca novinka z talianskej firmy FAVINI, ktorú distribuuje spoločnosť Europapier Slovensko a ktorou sme obohatili aj rady našej ponuky. Ide o netradičný, […]
 • Na čo sa pripraviť pri dopyte na obaly z vlnitej lepenkyNa čo sa pripraviť pri dopyte na obaly z vlnitej lepenky Krabica z vlnitej lepenky vyzerá tak obyčajne a nenáročne, že klienti často začínajú objednávkovú komunikáciu otázkou: „Potrebujem 500 krabíc, koľko ma to vyjde?“. Stáva sa, že […]
 • Uvádzam na trh nový výrobok, budem potrebovať krabicu?Uvádzam na trh nový výrobok, budem potrebovať krabicu? Túto zdanlivo jednoduchú otázku počujeme od klientov pomerne často. Nie vždy sa však na ňu ľahko hľadá odpoveď, aj keď je pravda, že v drvivej väčšine prípadov odpoveď znie: „Áno, […]
 • Papierové krabičky z hladkej lepenkyPapierové krabičky z hladkej lepenky Menšie papierové krabičky sa vyrábajú z hladkej lepenky – tenkej, silnej a odolnej lepenky s veľkou plošnou hmotnosťou (215 g/m² až 700 g/m²), ktorá pozostáva zvyčajne z 3 – 6 vrstiev […]
Rastislav Dvorčák

Rastislav Dvorčák

V rodinnej firme Tlačiareň Bardejov pracujem od roku 2001. Je to svet ofsetovej tlače a výroby obalov. Vonia po papieri a tlačiarenskej farbe. A nie je to len čierna. Rád mam okrem Pantone farieb aj celý farebný gamut CMYK. Voľný čas trávim s rodinou a čítaním kníh (kvalitne vytlačených).

More Posts - Website - Twitter - Facebook - Pinterest - Google Plus

V prípade záujmu o cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať teraz.