Nový stroj na skladanie a lepenie krabičiek.

Nový stroj na skladanie a lepenie krabičiek.

Začiatkom mája sa v Tlačiarňach Bardejov uskutočnila významná inštalácia lepiacej linky Anden 760C pre skladanie a lepenie krabičiek z hladkej lepenky.

Spoločnosť Tlačiareň Bardejov pôsobí na trhu od roku 1997 a sústreďuje sa na výrobu obalov z hladkých a vlnitých lepeniek. Hlavný dôvod tejto investície bolo rozšírenie kapacít a zrýchlenie výrobného procesu.
Stroj Anden 760C je vybavený nakladačom pre spodné podávanie vyseknutých krabičiek, čo umožňuje horné dokladanie a zabezpečuje nepretržitú prevádzku počas lepenia. Systém nanášania lepidla umožňuje jednobodové a pomocou trysiek až trojbodové lepenie krabičiek. Maxilmálna šírka rozloženej krabičky je 760 mm a gramáž lepenky až do 600g/m2. Lepička Anden 760C umožňuje lepiť aj krabičky z vlnitej lepenky typov N,F a E. Stroj má v konfigurácii frézovanie chlopní, čo zlepšuje pevnosť zlepenia a tiež je vybavený zariadením na ošetrenie laminovaných a lakovaných povrchov pomocou plazmy, ktoré prispieva k spevneniu lepených spojov.

anden760

Vďaka tejto technológii môžu v Tlačiarňach Bardejov spracovávať celú radu nových produktov, medzi nimi napríklad obaly na CD a DVD, firemné foldery, krabičky pre kozmetický, farmaceutický, potravinársky či automobilový priemysel.

anden766pack