Kontaktujte nás: 0918 476 610

Palacinka do ruky

Palacinka do ruky

Pouličné palacinky Petit Creperie sú ďalším členom bratislavskej street food scény.
obal-palacinky-Petit-Creperie

Palacinky na slano aj na sladko vám zabalia do kornútu vyrobeného z kartónu s atestom na priamy styk s potravinami.

karton-atest-potraviny

Logo značky je na kornút jednoducho vytlačené pečiatkou.

obal-logo-potlacene-peciatkou

 

Mám záujem o výrobu obalov

Mohlo by vás zaujímať:

  • Waff, obal na street foodWaff, obal na street food Bratislavská značka vaflí WAFF používa na balenie jednoduchý kornút vyrobený z bieleho kartónu s atestom na priamy styk s potravinami.
  • Take Away obal pre Mlsnú holku z BrnaTake Away obal pre Mlsnú holku z Brna Pre Mlsnú holku z Brna sme vyrobili krabičky na donuty so sebou. Krabička je potlačená štýlovou grafikou značky a spĺňa atest pre styk s potravinami.
  • Papierová gastro tácka pre Street FoodPapierová gastro tácka pre Street Food Praktické krabičky pre Street Food segment. Navrhli sme gastro obal pre značku Robin Street Food a ukážeme aj iné využitie papierových táciek pre Street Food.
  • Boli sme na Horeca PRO 2017Boli sme na Horeca PRO 2017 Predstavili sme sa na 3. ročníku odborného podujatia Horeca PRO. Podujatie je určené pre odborníkov a profesionálov z oblasti gastronómie a hotelierstva.
Rastislav Dvorčák

Rastislav Dvorčák

V rodinnej firme Tlačiareň Bardejov pracujem od roku 2001. Je to svet ofsetovej tlače a výroby obalov. Vonia po papieri a tlačiarenskej farbe. A nie je to len čierna. Rád mam okrem Pantone farieb aj celý farebný gamut CMYK. Voľný čas trávim s rodinou a čítaním kníh (kvalitne vytlačených).

More Posts - Website - Twitter - Facebook - Pinterest - Google Plus

V prípade záujmu o cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať teraz.