Kontaktujte nás: 0918 476 610

Štýlová take-away krabička pre Pána Rybu

Štýlová take-away krabička pre Pána Rybu

Pán Ryba je nový Fish grill&market v Košiciach alebo ako sa hovorí na Východnom súostroví. Dostanete tu čerstvé ryby a plody mora na počkanie aj so sebou.

take-away-obal

Krabička na burger z eko kraft kartónu

krabicka-burger-ekokraft-lepenka

V Tlačiarni Bardejov sme pre nich navrhli konštrukciu a vyrobili take-away krabičku na burger a kornút na hranolky. Kornút na hranolky má vďaka prepracovanej konštrukcii dvojdielne riešenie, čím sme vytvorili miesto pre dip alebo kečup.

kornutok-hranolky-pan-ryba

Mám záujem o výrobu obalov
kornutok-ekokraft-lepenka
Pri návrhu obalu na hranolky sme počítali s miestom na dip, alebo kečup.

Obidva obaly sú vyrobené tvarovým výsekomeko kraft kartónuatestom na styk s potravinami. Ide o jednorazový rozložiteľný obal, ktorý nezaťažuje životné prostredie.
Logo značky je vytlačené farbou pantone, ktorá je vhodná pre tlač nebielených kartónov.

fotky: Palko Matia

 

Štýlová take-away krabička pre Pána Rybu
5 2

Mohlo by vás zaujímať:

  • Krabička na hot dogyKrabička na hot dogy Praktické krabičky pre značku Robin Street Food. Krabičky sú vyrobené z eko kraft kartónu GT4, ktorý je vhodný pre styk s potravinami a hygienicky nezávadný.
  • Univerzálne balenie pre gazdovUniverzálne balenie pre gazdov Vo firme Gazdovia používajú univerzálnu krabičku vyrobenú z hnedého eko kraft kartónu, vhodného na balenie potravín. Krabičku zložíme bez nutnosti lepenia.
  • Krabička na koláčik to goKrabička na koláčik to go V originálnej francúzskej cukrárni La Pattisserka vám ponúknu kus koláčika v praktickom obale. Krabička na koláčik to go je vyrobená z eko kartónu.
  • Darčeková krabička pre časopis Dobré jedloDarčeková krabička pre časopis Dobré jedlo Pre časopis Dobré Jedlo sme navrhli a pripravil praktický obal na sladké pečivo a iné drobnosti. Súčasťou bol aj postup, ako si krabičku dotvoriť a ozdobiť.
Rastislav Dvorčák

Rastislav Dvorčák

V rodinnej firme Tlačiareň Bardejov pracujem od roku 2001. Je to svet ofsetovej tlače a výroby obalov. Vonia po papieri a tlačiarenskej farbe. A nie je to len čierna. Rád mam okrem Pantone farieb aj celý farebný gamut CMYK. Voľný čas trávim s rodinou a čítaním kníh (kvalitne vytlačených).

Ďalšie články - Web - Twitter - Facebook - Pinterest - Google Plus

Zdielať tento príspevok:Share on Facebook19Tweet about this on TwitterShare on Google+0Email this to someone

V prípade záujmu o cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať teraz.