Kontaktujte nás: 0918 476 610

Prémiový obal pre Eva Collection

Prémiový obal pre Eva Collection

Značka Eva Collection má vo svojej ponuke aj ručne vyrobené pralinky z belgickej čokolády v elegantnom darčekovom obale.

premiovy-obal-zlata-razba
Tematická kolekcia 12 praliniek je vložená do zasúvateľnej krabičky vyrobenej z prémiového kartónu GC1 s kalandrovaným povrchom.

Prémiový materiál pre balenie prémiových produktov

Kartóny GC1 svojím zložením z primárnych vlákien a s hladkým povrchom potláčanej strany sú ideálnou voľbou pre segment prémiových produktov, ako sú pralinky a čokolády.

zlata-razba-pantone-farba

Povrch kartónu je potlačený pantone farbou a ošetrený matným lakom. Na obalovej strane krabičky je zlatou razbou vyhotovený logotyp značky.

Mám záujem o výrobu obalov
Prémiový obal pre Eva Collection
5 3

Mohlo by vás zaujímať:

  • Obaly z dielne Dvoch lámObaly z dielne Dvoch lám Obaly na kozmetiku Indian Natural Hair Care sú vyrobené z kartónu GC1 s hladeným povrchom. Dominantným prvkom je metalická razba v v medeno-zlatom odtieni.
  • Luxusný obal na čokoláduLuxusný obal na čokoládu Odvážny obal je kombináciou skladanej krabičky s rukávom, do ktorej sa zasúva. Čierna kombinácia je doplnená metalickou razbou v sýtej modrej a oranžovej.
  • Display Matcha HoneyDisplay Matcha Honey Krabička s plnofarebnou ofsetovou potlačou bola realizovaná na prémiový kartón z primárnych vlákien (hladká lepenka GC1). Ako povrchovú úpravu sme zvolili lesklé lamino, ktoré okrem […]
  • Leták polepy vozidielLeták polepy vozidiel Netradičné zadania sú výzvou, ktorú vieme pre vás realizovať tiež. V tomto prípade ide o vysekávaný leták z premiového kartónu s vloženou pohyblivou grafikou. Ak máte aj vy podobné […]
Rastislav Dvorčák

Rastislav Dvorčák

V rodinnej firme Tlačiareň Bardejov pracujem od roku 2001. Je to svet ofsetovej tlače a výroby obalov. Vonia po papieri a tlačiarenskej farbe. A nie je to len čierna. Rád mam okrem Pantone farieb aj celý farebný gamut CMYK. Voľný čas trávim s rodinou a čítaním kníh (kvalitne vytlačených).

Ďalšie články - Web - Twitter - Facebook - Pinterest - Google Plus

V prípade záujmu o cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať teraz.