Kontaktujte nás: 0918 476 610

Obaly z dielne Dvoch lám

Obaly z dielne Dvoch lám

Grafické štúdio Dve Lamy pred časom redizajnovalo obaly pre značku prírodných farieb na vlasy v bio kvalite Indian Natural Hair Care.

obal-na-kozmetiku

Kolekcia dizajnových obalov s metalickou razbou

Kolekciu nových obalov sme pripravili v Tlačiarni Bardejov. Obaly sú vyrobené z kartónu GC1 s hladeným povrchom.

Dominantným prvkom obalu je metalická razba v v medeno-zlatom odtieni.

Jednotlivé produkty sa od seba líšia farbou potlače, prepájajúcim prvkom je metalická razba a formát obalu. Pre razbu bola zvolená netradičná farba v medeno-zlatom odtieni.

Mám záujem o výrobu obalov

Obaly z dielne Dvoch lám
5 19

Mohlo by vás zaujímať:

  • Prémiový obal pre Eva CollectionPrémiový obal pre Eva Collection Tematická kolekcia 12 praliniek je vložená do zasúvateľnej krabičky vyrobenej z prémiového kartónu GC1. Na obale je zlatou razbou vyhotovený logotyp značky.
  • Luxusný obal na čokoláduLuxusný obal na čokoládu Odvážny obal je kombináciou skladanej krabičky s rukávom, do ktorej sa zasúva. Čierna kombinácia je doplnená metalickou razbou v sýtej modrej a oranžovej.
  • Dizajnové ekobalenie Natural Hair CareDizajnové ekobalenie Natural Hair Care Dizajnové ekobalenie Natural Hair Care. Krabičky vyrobené z kraftovanej vlnitej lepenky v kombinácii s papierom River Sensation. Koštrukčný typ FEFCO 0470.
  • Donuty so sebouDonuty so sebou Pre bratislavskú La Donuteriu vyrábame obaly „to go“. K pôvodnej krabici na 4 kusy, pribudli neskôr aj menšie krabičky na 1 donut. Krabicu sme vyrobili z GC1 kartónu s atestom pre kontakt […]
Rastislav Dvorčák

Rastislav Dvorčák

V rodinnej firme Tlačiareň Bardejov pracujem od roku 2001. Je to svet ofsetovej tlače a výroby obalov. Vonia po papieri a tlačiarenskej farbe. A nie je to len čierna. Rád mam okrem Pantone farieb aj celý farebný gamut CMYK. Voľný čas trávim s rodinou a čítaním kníh (kvalitne vytlačených).

Ďalšie články - Web - Twitter - Facebook - Pinterest - Google Plus

V prípade záujmu o cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať teraz.