Kontaktujte nás: 0918 476 610

Luxusný obal na čokoládu

Luxusný obal na čokoládu

Luxusne a jedinečne pôsobia obaly na čokoládu, ktoré patria značke produktov z výberovej čokolády Mystery of Chocolate.

skladacia-krabicka-s-rukavom

Zvolili netradičné riešenie: potlač transparentným UV lakom na čiernej. Samotný obal je kombináciou skladanej krabičky s rukávom, do ktorej sa zasúva.

transparentny-uv-lak-luxus-obal

Čierna na čiernej – odvážny obal s metalickou razbou

Na výrobu obalu sme použili čierny papier Black, 240 g, z ponuky Europapieru.

cierny-papier-obal

3D efekt potlače je dosiahnutý použitím parciálneho UV laku vo vysokej hustote, nazývanám aj reliéfny lak.

3d-efekt-reliefna-razba

 

Čierna kombinácia je doplnená metalickou razbou v sýtej modrej a oranžovej.

metalicka-razba-obal

Mám záujem o výrobu obalov
Luxusný obal na čokoládu
5 3

Mohlo by vás zaujímať:

  • Prémiový obal pre Eva CollectionPrémiový obal pre Eva Collection Tematická kolekcia 12 praliniek je vložená do zasúvateľnej krabičky vyrobenej z prémiového kartónu GC1. Na obale je zlatou razbou vyhotovený logotyp značky.
  • Obaly z dielne Dvoch lámObaly z dielne Dvoch lám Obaly na kozmetiku Indian Natural Hair Care sú vyrobené z kartónu GC1 s hladeným povrchom. Dominantným prvkom je metalická razba v v medeno-zlatom odtieni.
  • 3D efekt pomocou UV lakovania3D efekt pomocou UV lakovania Publikácia zhotovená lepenou väzbou V2 s obálkou, ktorá zaujme na prvý pohľad i dotyk. Čierna vytlačená plocha je však náchylná na odery, ktoré vznikajú pri manipulácii s knihou. Preto sme […]
  • Povrchová úprava krabičiek z hladkej lepenkyPovrchová úprava krabičiek z hladkej lepenky Existuje celý rad metód dosahovania vysokokvalitného vzhľadu obalov. Vhodne zvolená povrchová úprava vdýchne život a eleganciu aj tej najobyčajnejšej krabičke. Lakovanie Ofsetový lak […]
Rastislav Dvorčák

Rastislav Dvorčák

V rodinnej firme Tlačiareň Bardejov pracujem od roku 2001. Je to svet ofsetovej tlače a výroby obalov. Vonia po papieri a tlačiarenskej farbe. A nie je to len čierna. Rád mam okrem Pantone farieb aj celý farebný gamut CMYK. Voľný čas trávim s rodinou a čítaním kníh (kvalitne vytlačených).

Ďalšie články - Web - Twitter - Facebook - Pinterest - Google Plus

V prípade záujmu o cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať teraz.