Kontaktujte nás: 0918 476 610

Donuty so sebou

Donuty so sebou

Bratislavská La Donuteria sa stala hitom. Zákazníci, ktorí nechcú bez donutov odísť, si ich môžu dať zabaliť do krabice na 4 kusy.

obal-na-4donuty

Krabicu sme vyrobili v Tlačiarni Bardejov z GC1 kartónu s atestom pre kontakt s potravinami. Bezpečnosť donutov je zaistená zámkom na prednej časti krabičky.

Obal na donuty s reliéfnou razbou 

potlac-obal-neonove-farby-pantone

Kartón je potlačený farbou v mierne neónovom tóne z najnovšej palety výrobcu direktných farieb Pantone. Značka La Donutéria a ornamenty na krabičke sú doplnené o reliéfnu razbu.

reliefna-razba-obal
3d efekt loga sme dosiahli vďaka reliéfnej razbe

Reliéfna razba je 3D efekt, ktorým pomocou matrice a patrice dosiahneme stlačenie kartónu na danom mieste a jeho vystúpenie do povrchu.

cukraren-la-donuteria

Praktická vychytávka na propagáciu značky

informacie-na-obale

Klient využil aj priestor na bočnej strane obalu a umiestnil odkazy na sociálne siete svojej značky. Pre viac praktických rád odporúčame náš starší článok o obaloch pre e-shopy.

Mám záujem o výrobu obalov
Donuty so sebou
5 3

Mohlo by vás zaujímať:

  • Jeden obal pre rôzne druhy produktovJeden obal pre rôzne druhy produktov Vyrobili sme univerzálny obal pre rôzne výrobky, ktoré náš klient pekáreň Harmónia odlišuje farebnými nálepkami. Krabička je s výsekom, potlačená Pantone farbou.
  • Štýlové krabičky na makarónky.Štýlové krabičky na makarónky. Tieto krehké dobroty majú pôvod vo francúzsku a udomácnili sa už aj u nás. Krabička, ktorú sme navrhli a vyrobili, je elegantne jednoduchá a zároveň pevná. Ide o dvojdielny zasúvací […]
  • Krabička na koláčik to goKrabička na koláčik to go V originálnej francúzskej cukrárni La Pattisserka vám ponúknu kus koláčika v praktickom obale. Krabička na koláčik to go je vyrobená z eko kartónu.
  • Obaly z dielne Dvoch lámObaly z dielne Dvoch lám Obaly na kozmetiku Indian Natural Hair Care sú vyrobené z kartónu GC1 s hladeným povrchom. Dominantným prvkom je metalická razba v v medeno-zlatom odtieni.
Rastislav Dvorčák

Rastislav Dvorčák

V rodinnej firme Tlačiareň Bardejov pracujem od roku 2001.
Je to svet ofsetovej tlače a výroby obalov. Vonia po papieri a tlačiarenskej farbe. A nie je to len čierna. Rád mam okrem Pantone farieb aj celý farebný gamut CMYK. Voľný čas trávim s rodinou a čítaním kníh (kvalitne vytlačených).

Ďalšie články - Web - Twitter - Facebook - Pinterest - Google Plus

Zdielať tento príspevok:Share on Facebook11Tweet about this on TwitterShare on Google+0Email this to someone

V prípade záujmu o cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať teraz.