Kontaktujte nás: 0918 476 610

Dizajnový obal na kozmetiku Enea

Dizajnový obal na kozmetiku Enea

Predstavujeme ďalšieho zástupcu stále sa rozrastajúcej siete výrobcov a predajcov prírodnej kozmetiky. Enea je slovenská značka, ktorá pochádza z Prievidze a venuje sa ručnej výrobe prírodných mydiel a kozmetiky.

balenie-mydlo-enea

Hlavnými zložkami ich produktov sú čisto prírodné oleje ako olivový olej, kokosový olej, bambucké maslo, či kakaové maslo. Na farbenie mydielok používajú prírodné íly, sušené bylinky a výťažky z rastlín.

Jemná estetika prírodných mydiel od Enea

Dizajn obalov na mydlá riešilo bratislavské grafické štúdio Dve lamy, s ktorými sme pracovali už na viacerých riešeniach pre ich klientov.

dizajn-obalu-dve-lamy

Každý druh mydla od Enea má svoj vlastný grafický vzor, ktorým je obal potlačený. Dve lamy siahli po jemnej palete farieb – odtieňoch zelenej, svetlo šedej a uhľovo čiernej.

jemne-odtiene-potlace-obalu

Dokopy ako celok nezaprú obaly (ani samotní dizajnéri) inšpiráciu Škandináviou a jej pokojnou estetikou.

Tvarový výsek ECMA A2120

Obaly sú vyrobené z bieleho kartónu, potlač je chránená matnou povrchovou úpravou, ktorá ešte viac podtrháva ich umiernenú farebnosť.

tvarovy-vysek-okienko

Konštrukčne ide o tvarový výsek, tzv. liekovku ECMA A2120 ktorá je na jednom mieste zlepená . Na hrane obalu je malé okienko, výrez, ktorý odhaľuje obsah – jednotlivé, farebne a štruktúrou sa od seba líšiace ručne robené mydlá.

potlac-popisne-informacie-na-obale

Obal obsahuje aj krátky popis mydielka – jeho zložky, ich priaznivé účinky na typ pleti, pre ktorú je určené.

Výroba obalov na zákazku
Dizajnový obal na kozmetiku Enea
5 2

Mohlo by vás zaujímať:

  • Obal na prírodnú kozmetiku Indian Natural Hair CareObal na prírodnú kozmetiku Indian Natural Hair Care Obal na orientálnu prírodnú kozmetiku pre značku Indian Natural Hair Care sme vyrobili ako praktickú dizajnovú krabičku bez nutnosti lepenia spojov.
  • 100 % eko – od produktu až po jeho obal100 % eko – od produktu až po jeho obal Krabičky z našej produkcie používa na balenie svojich produktov značka Musk. Eko craft kartón sa skvele hodí k prírodným alebo remeselným produktom a ladí tak s filozofiou značky.
  • Balenie na prírodné mydlá s pekným dizajnomBalenie na prírodné mydlá s pekným dizajnom V Tlačiarni Bardejov sme pre firmu SAVON vyrobili obaly na sériu tuhých šampónov rôznych druhov. Drobné krabičky na 25 g produkty sú vyrobené z bieleho hladeného kartónu, s plnofarebnou […]
  • Obal na konopné mydlo CannatureObal na konopné mydlo Cannature Po spolupráci na obaloch Konopného čaju sme pre firmu Cannature vyrábali aj krabičky na mydlo. Krabička je vyrobená z recyklovatelého eko craft kartónu.
Rastislav Dvorčák

Rastislav Dvorčák

V rodinnej firme Tlačiareň Bardejov pracujem od roku 2001. Je to svet ofsetovej tlače a výroby obalov. Vonia po papieri a tlačiarenskej farbe. A nie je to len čierna. Rád mam okrem Pantone farieb aj celý farebný gamut CMYK. Voľný čas trávim s rodinou a čítaním kníh (kvalitne vytlačených).

Ďalšie články - Web - Twitter - Facebook - Pinterest - Google Plus

V prípade záujmu o cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať teraz.