Kontaktujte nás: 0918 476 610

Dizajnový obal na kozmetiku Enea

Dizajnový obal na kozmetiku Enea

Predstavujeme ďalšieho zástupcu stále sa rozrastajúcej siete výrobcov a predajcov prírodnej kozmetiky. Enea je slovenská značka, ktorá pochádza z Prievidze a venuje sa ručnej výrobe prírodných mydiel a kozmetiky.

balenie-mydlo-enea

Hlavnými zložkami ich produktov sú čisto prírodné oleje ako olivový olej, kokosový olej, bambucké maslo, či kakaové maslo. Na farbenie mydielok používajú prírodné íly, sušené bylinky a výťažky z rastlín.

Jemná estetika prírodných mydiel od Enea

Dizajn obalov na mydlá riešilo bratislavské grafické štúdio Dve lamy, s ktorými sme pracovali už na viacerých riešeniach pre ich klientov.

dizajn-obalu-dve-lamy

Každý druh mydla od Enea má svoj vlastný grafický vzor, ktorým je obal potlačený. Dve lamy siahli po jemnej palete farieb – odtieňoch zelenej, svetlo šedej a uhľovo čiernej.

jemne-odtiene-potlace-obalu

Dokopy ako celok nezaprú obaly (ani samotní dizajnéri) inšpiráciu Škandináviou a jej pokojnou estetikou.

Tvarový výsek ECMA A2120

Obaly sú vyrobené z bieleho kartónu, potlač je chránená matnou povrchovou úpravou, ktorá ešte viac podtrháva ich umiernenú farebnosť.

tvarovy-vysek-okienko

Konštrukčne ide o tvarový výsek, tzv. liekovku ECMA A2120 ktorá je na jednom mieste zlepená . Na hrane obalu je malé okienko, výrez, ktorý odhaľuje obsah – jednotlivé, farebne a štruktúrou sa od seba líšiace ručne robené mydlá.

potlac-popisne-informacie-na-obale

Obal obsahuje aj krátky popis mydielka – jeho zložky, ich priaznivé účinky na typ pleti, pre ktorú je určené.

Výroba obalov na zákazku
Dizajnový obal na kozmetiku Enea
5 1

Mohlo by vás zaujímať:

  • 100 % eko – od produktu až po jeho obal100 % eko – od produktu až po jeho obal Krabičky z našej produkcie používa na balenie svojich produktov značka Musk. Eko craft kartón sa skvele hodí k prírodným alebo remeselným produktom a ladí tak s filozofiou značky.
  • Balenie na prírodné mydlá s pekným dizajnomBalenie na prírodné mydlá s pekným dizajnom V Tlačiarni Bardejov sme pre firmu SAVON vyrobili obaly na sériu tuhých šampónov rôznych druhov. Drobné krabičky na 25 g produkty sú vyrobené z bieleho hladeného kartónu, s plnofarebnou […]
  • Obaly z dielne Dvoch lámObaly z dielne Dvoch lám Obaly na kozmetiku Indian Natural Hair Care sú vyrobené z kartónu GC1 s hladeným povrchom. Dominantným prvkom je metalická razba v v medeno-zlatom odtieni.
  • Trápi vás konkurencia? Odlíšte sa produktmi s výsekomTrápi vás konkurencia? Odlíšte sa produktmi s výsekom Uvažujete nad jednoduchou a lacnou inováciou, ktorá by pomohla vyniknúť vašej spoločnosti? V podnikaní majú všetci jednu vec spoločnú – konkurenciu. Nie je nič príjemné, keď vám šliape na […]
Rastislav Dvorčák

Rastislav Dvorčák

V rodinnej firme Tlačiareň Bardejov pracujem od roku 2001. Je to svet ofsetovej tlače a výroby obalov. Vonia po papieri a tlačiarenskej farbe. A nie je to len čierna. Rád mam okrem Pantone farieb aj celý farebný gamut CMYK. Voľný čas trávim s rodinou a čítaním kníh (kvalitne vytlačených).

Ďalšie články - Web - Twitter - Facebook - Pinterest - Google Plus

V prípade záujmu o cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať teraz.