Kontaktujte nás: 0918 476 610

Balenie na prírodné mydlá s pekným dizajnom

Balenie na prírodné mydlá s pekným dizajnom

SAVON je slovenská rodinná značka mydiel a prírodnej kozmetiky. V Tlačiarni Bardejov sme pre nich vyrobili obaly na sériu tuhých šampónov rôznych druhov.

Drobné krabičky na 25 g produkty sú vyrobené z bieleho hladeného kartónu, s plnofarebnou potlačou.

krabicka-na-mydlo-savon

Obal dodávame v rozloženom stave – klient ho skladá sám, nie je potrebné dodatočné lepenie. Jemný, kvetinový dizajn dobre mieri na zvolenú cieľovú skupinu – prevažne ženské zákazníčky.

Balenie na prírodné mydlá s pekným dizajnom
5 2

Mohlo by vás zaujímať:

  • Dizajnový obal na kozmetiku EneaDizajnový obal na kozmetiku Enea Vytvorili sme dizajnový obal na balenie prírodnej kozmetiky Enea. Krabička na mydlo je riešená ako tvarový výsek s okienkom a potlačou obalu v jemných farbách.
  • 100 % eko – od produktu až po jeho obal100 % eko – od produktu až po jeho obal Krabičky z našej produkcie používa na balenie svojich produktov značka Musk. Eko craft kartón sa skvele hodí k prírodným alebo remeselným produktom a ladí tak s filozofiou značky.
  • Vankúšikové krabičky na dôležité drobnostiVankúšikové krabičky na dôležité drobnosti Balenie drobných predmetov môže byť niekedy výzva. V mikroténových vreckách nevyzerajú veľmi elegantne a ak sú krehké, môžu sa aj poškodiť. Práve tento problém riešia vankúšikové krabičky. […]
  • Take Away obal pre Mlsnú holku z BrnaTake Away obal pre Mlsnú holku z Brna Pre Mlsnú holku z Brna sme vyrobili krabičky na donuty so sebou. Krabička je potlačená štýlovou grafikou značky a spĺňa atest pre styk s potravinami.
Rastislav Dvorčák

Rastislav Dvorčák

V rodinnej firme Tlačiareň Bardejov pracujem od roku 2001. Je to svet ofsetovej tlače a výroby obalov. Vonia po papieri a tlačiarenskej farbe. A nie je to len čierna. Rád mam okrem Pantone farieb aj celý farebný gamut CMYK. Voľný čas trávim s rodinou a čítaním kníh (kvalitne vytlačených).

Ďalšie články - Web - Twitter - Facebook - Pinterest - Google Plus

V prípade záujmu o cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať teraz.