Kontaktujte nás: 0918 476 610

100 % eko – od produktu až po jeho obal

100 % eko – od produktu až po jeho obal

Máme radosť z toho, že slovenský trh sa postupne rozrastá aj o výrobcov prírodnej kozmetiky. Krabičky z našej produkcie používa na balenie svojich produktov značka Musk, ktorá vznikla v Prievidzi v remeselnej dielni Lucie Kaplánovej. Vyrába mydlá, tuhé šampóny alebo oleje na telo.

krabicka-prirodna-kozmetika-musk

Eko craft kartón v spojení s prírodným produktom

Šampóny, alebo mydlá balí do rovnakého typu krabičky – je vyrobený z eko craft kartónu, ktorý sa skvele hodí k prírodným alebo remeselným produktom a ladí tak s filozofiou značky.

krabicka-mydlo-eko-craft-karton

Darčekové balenie s dôrazom na ekológiu

Darčeková krabička pre 4 kusy mydla sa skladá z 2 dielov – samotnej krabičky a rukávu, do ktorého sa zasúva. Produkty sú uložené na drevenej slame – je to praktické a zároveň dobre vyzerajúce riešenie.

darcekovy-obal-kozmetika-musk
Jednoduchý model krabičky majiteľka značky doplnila ešte čiernou potlačou loga. Materiál je však dobre potlačiteľný viacerými farbami a jeho pridanou hodnotou je, že je recyklovaný – vyrobený z už použitého kartónu.

100 % eko – od produktu až po jeho obal
5 2

Mohlo by vás zaujímať:

  • Dizajnový obal na kozmetiku EneaDizajnový obal na kozmetiku Enea Vytvorili sme dizajnový obal na balenie prírodnej kozmetiky Enea. Krabička na mydlo je riešená ako tvarový výsek s okienkom a potlačou obalu v jemných farbách.
  • Balenie na prírodné mydlá s pekným dizajnomBalenie na prírodné mydlá s pekným dizajnom V Tlačiarni Bardejov sme pre firmu SAVON vyrobili obaly na sériu tuhých šampónov rôznych druhov. Drobné krabičky na 25 g produkty sú vyrobené z bieleho hladeného kartónu, s plnofarebnou […]
  • Vankúšikové krabičky na dôležité drobnostiVankúšikové krabičky na dôležité drobnosti Balenie drobných predmetov môže byť niekedy výzva. V mikroténových vreckách nevyzerajú veľmi elegantne a ak sú krehké, môžu sa aj poškodiť. Práve tento problém riešia vankúšikové krabičky. […]
  • Nové krabičky pre časopis Dobré jedloNové krabičky pre časopis Dobré jedlo Naša druhá spolupráca s redakciou časopisu Dobré jedlo, priniesla novú krabičku na koláčiky. Obal je vyrobený z ekokraft kartónu s potlačou Pantone farby bez ďalšej povrchovej úpravy.
Rastislav Dvorčák

Rastislav Dvorčák

V rodinnej firme Tlačiareň Bardejov pracujem od roku 2001. Je to svet ofsetovej tlače a výroby obalov. Vonia po papieri a tlačiarenskej farbe. A nie je to len čierna. Rád mam okrem Pantone farieb aj celý farebný gamut CMYK. Voľný čas trávim s rodinou a čítaním kníh (kvalitne vytlačených).

Ďalšie články - Web - Twitter - Facebook - Pinterest - Google Plus

V prípade záujmu o cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať teraz.