Kontaktujte nás: 0918 476 610

Kúpeľné oblátky v novom obale

Kúpeľné oblátky v novom obale

Kúpeľné oblátky sú absolútnou klasikou každej kúpeľnej kolonády a darček, ktorý z návštevy kúpeľov prinesie domov hádam každý. Trenčianske Teplice ponúkajú oblátky v novom obale – má jemný vintage nádych a pôsobí elegantne.

balenie-kupelnych-oblatok-turcianske-teplice

Elegantný obal s nádychom vintage

Vintage štýl predstavuje alternatívu k zvyčajnému dizajnu, pritom však stále oslovuje aj konzervatívnejšieho zákazníka. Obal je v bielom predvedení, klasicky aj s historickým mestským motívom.

vintage-obal-kupelne-oblatky

Luxusný vzhľad obalu vďaka zlatej razbe

Obal na kúpeľné oblátky je po celom obvode krabičky potlačený zlatou razbou – ide o pomerne náročné riešenie, ktoré má istý punc luxusu.

zlata-razba-luxus

Efekt ešte zosilní matná povrchová úprava obalu, ktorá ho navyše chráni pred poškrabaním.

Mám záujem o výrobu obalov
Kúpeľné oblátky v novom obale
5 3

Mohlo by vás zaujímať:

  • Balenie trojhraniek z Bardejovských kúpeľovBalenie trojhraniek z Bardejovských kúpeľov Balenie kúpeľných trojhraniek pochádza tentokrát z Bardejovských kúpeľov. Obal produktu je plnofarebne potlačený oranamentálnym motívom.
  • REDDOT Design Award za obaly kozmetiky PONIOREDDOT Design Award za obaly kozmetiky PONIO Víťazný obal na kozmetiku PONIO má minimalistický dizajn, tlmené farebné odtiene a je vyrobený z kraftovej eko lepenky. Prečítajte si príbeh úspešného obalu.
  • Dizajnové ekobalenie Natural Hair CareDizajnové ekobalenie Natural Hair Care Dizajnové ekobalenie Natural Hair Care. Krabičky vyrobené z kraftovanej vlnitej lepenky v kombinácii s papierom River Sensation. Koštrukčný typ FEFCO 0470.
  • Luxusný dizajn obalov Mystery of ChocolateLuxusný dizajn obalov Mystery of Chocolate Pre značku Mystery of Chocolate pochádzajú nielen krabičky na makarónky, ale najnovšie aj dizajnový obal na čokoládu. Obal je brandovaný metalickou razbou sýtych farieb a pôsobí veľmi […]
Rastislav Dvorčák

Rastislav Dvorčák

V rodinnej firme Tlačiareň Bardejov pracujem od roku 2001. Je to svet ofsetovej tlače a výroby obalov. Vonia po papieri a tlačiarenskej farbe. A nie je to len čierna. Rád mam okrem Pantone farieb aj celý farebný gamut CMYK. Voľný čas trávim s rodinou a čítaním kníh (kvalitne vytlačených).

Ďalšie články - Web - Twitter - Facebook - Pinterest - Google Plus

V prípade záujmu o cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať teraz.